Reyhan Aliusta

Eczacı, Homeopat

1994 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olan Ecz.Reyhan Aliusta 1995 yılından itibaren aktif eczacılık yapmaktadır. 2010 yılında Polonya’nın Dermokozmetik markası Farmona’da saç, cilt, güneş ürünü, kremler ve vitamin formülasyonu vb çalışmalarında bulunmuş ve Avrupa’da bir çok kursa katılmıştır. 

Son yıllarda ağırlıklı olarak bağırsak sağlığı ve bağışıklık sistemi ile ilgili yaptığı çalışmalar neticesinde PREBİYOTİK ürün olan AKAVITAL’i geliştirmiştir. 

Başarılı çalışmalarından dolayı ulusal basının da  kısa zamanda dikkatini çeken Ecz.Reyhan Aliusta, Hindistan’da Ayurveda eğitimine katılmıştır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde Aromaterapi eğitimini, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Homeopati eğitimini tamamlamıştır. Halen  “The London Collage of Homeopaty “ de eğitimine devam etmektedir .

Özellikle kronik cilt hastalıkları , bağışıklık sitemi ve Otoimmun hastalıklarda kendi ekibi ile çalışmalar yapmaktadır.AR-GE ve bilimsel çalışmaları ise Yeditepe Üniversitesi’nde devam etmektedir. Eczacı Reyhan ALİUSTA evli ve iki kız çocuğu annesidir.